Soczewki okularowe

SOCZEWKI USZLACHETNIENIA POWIERZCHNI

Powłoka antyrefleksyjna w obecnych czasach jest już praktycznie standardem, gdyż stale mamy do czynienia ze światłem sztucznym. Zalecana jest szczególnie do pracy przy komputerze oraz do jazdy samochodem. Daje niemal 100% przejrzystości. Podnoszą walory estetyczne okularów. Powłoki eliminują fałszywe obrazy, odbicia, oślepiające odblaski, podnoszą ostrość i kontrast, przez co wzrok mniej się męczy.
Powłoka utwardzająca zwiększa trwałość powierzchni soczewki oraz jej odporność na zarysowania.
Barwienie pozwala nadać soczewkom wybrany przez Ciebie kolor oraz stworzyć korekcyjne okulary przeciwsłoneczne. Filtr UV jest to bezbarwny filtr, który zapewni oczom ochronę przed szkodliwym promieniowaniem ultrafioletowym.

SOCZEWKI ORGANICZNE

Soczewki organiczne są od lat fenomenem na rynku optycznym, zastępując w większości soczewki mineralne. Dzięki nowoczesnym technologiom są lekkie, bezpieczne (bez ryzyka stłuczenia), lepiej chronią oczy przed szkodliwym wpływem promieni UV, mniej parują przy wchodzeniu zimą do ciepłego pomieszczenia. Przy tych soczewkach jest możliwość stosowania nowoczesnych opraw (patentów lub pod żyłkę). Soczewki te można barwić na różne kolory, a także pocieniać, czyli zmniejszyć ich grubość.

SOCZEWKI PROGRESYWNE

Szkła progresywne są optymalnym rozwiązaniem dla problemu prezbiopii. Szkła te mają za zadanie przywracać przejrzyste i wyraźne widzenie na każdą odległość, bez konieczności ciągłej zmiany okularów. Górna część szkieł odpowiada za widzenie dali, środkowa część szkieł za widzenie odległości pośrednich, natomiast dolna część szkieł umożliwia widzenie bliży. Rozwiązanie to jest coraz popularniejsze i korzystają z niego miliony osób na świecie. Nowoczesna technologia wychodzi naprzeciw wszelkim wymaganiom by ułatwić Państwa życie.